MERCANS TEKLİFİ

Yenilik + İçgörü = Performans

DÜNYA ÇAPINDA İSTİHDAM İŞLEMLERİNİ KOLAY ANLAŞILIR HALE GETİRME

İnsan-teknoloji etkileşiminin geleceğini insan kaynaklari yönetiminde ileriye giden yol olarak görüyoruz. Süreçleri hızlandırmak ve desteklemek için teknoloji kullanımına inanıyoruz, yine de insanlar karar verme sürecinin merkezinde kalıyor. Bu sadece endüstrimizin geleceğini düşünmenin farklı bir yoludur.

Her Şey HCM Merkezli

GLOBAL İK UZMANLIĞI

  • Mercans son yirmi yıldır global organizasyonları destekleyerek insan kaynaklari gelişimini optimize etti. 110’dan fazla ülkede faaliyet gösteren uzmanları ile Mercans, işgücü yönetiminden global bordro, PEO / GEO, BPO ve yetenek edinmeye kadar HCM hizmetleri sunmaktadır.
  • Üstün endüstri bilgisi, gelişmiş metodolojiler, müşterilerimizle sürdürülebilir bağlantılar ve tutarlı bir performans geçmişi ile, büyüklüğünüze, endüstrinize veya konumunuza bakılmaksızın hizmet verilmektedir.
  • İşe alım danışmanlarımız, tüm organizasyon düzeylerinde, tüm sektörlerde adayları global olarak yerleştirme konusunda kapsamlı deneyime sahiptir ve en gelişmiş yönetici aramalarını yapar.

Her şey HCM Akışına Uygun

İNSAN DOKUNUŞLU SaaS

  • İstihdam görevleri için çığır açan yazılım platformlarına erişim kazanırsınız. Yurt dışı şubeler oluşturmadan veya idari işler yapmadan yerel uzmanlarla etkileşime giriyor, vergi ve yasal danışmanlık hizmetlerinden yararlanıyorsunuz.
  • Uzak ve dikkatsiz outsource kuruluşlarının aksine, yerel ekiplerimiz ihtiyaç duyduğunuz her yerde ve zamanda size destek olur. Hızlı, kişiselleştirilmiş, pratik ve güvenilir İK rehberliği sağlar ve yolun her adımında size tavsiyelerde bulunur.
  • Her işe alım projesini bütçeniz dahilinde ihtiyaçlarınıza göre uyarlıyor ve binlerce adayı içeren kapsamlı işe alım dış kaynaklandırma ve mobilizasyon projelerine yer veriyoruz.

Her Şey HCM Teşkilatlı

KARMAŞIKLIKLA BASİT ŞEKİLDE MÜCADELE

  • Birleştirilmiş tek sözleşmelerle, tüm yerel bordro ve İK kuralları ile ilgili maliyetler üzerinde tam şeffaflık sağlıyoruz. Karmaşık raporlara veya maliyetli veri arayüzlerine ihtiyaç duymadan verileri gerçek zamanlı olarak inceleyin ve analiz edin.
  • Önceden yapılandırılmış API entegrasyon fonksiyonlarımız, SuccessFactors, Workday, Oracle HCM, MS Dynamics ve daha fazlası dahil olmak üzere büyük HRMS platformlarıyla uyumludur. Çalışan izni, hizmet sonu bakiyesi ve finansal tahakkukları takip etmek; Ücret Koruma Sistemi(WPS) gereksinimlerini karşılayan ödeme talimatı dosyaları oluşturur.
  • Tüm Mercans sistemleri ve süreçleri GDPR uyumludur ve ISO 9001, 20000, 27001 sertifikalıdır. Kayıtlı Finpro uzmanı olarak, Global Payroll Association (ve Global Payroll Management Institute) üyesiyiz.
  • All Mercans systems and processes are GDPR compliant and ISO 9001, 20000, 27001 certified. A registered Finpro expert, we are a member of the Global Payroll Association (and the Global Payroll Management Institute).