LOKASYONLAR

HERKES İÇİN HER YERDEYİZ

Dünyadaki jeostratejik yerlerde faaliyet gösteriyoruz, çünkü sahadaki iş temas noktalarınıza doğrudan erişebildiğiniz zaman yurtdışında genişlemeniz ve çalışmanız her zaman daha yönetilebilir.

Gece gündüz kullanılabilirliğimiz benzersizdir, ve şeffaflığı korurken İK ve bordro süreçlerinizi yumuşatabilen yerel uzmanlara güvenmenizi sağlıyoruz.

Orta Doğu ve Afrika

Orta Doğu ve Afrika pazarları kaçırmayı göze alamayacağınız fırsatlar sunuyor. Suudi Arabistan, BAE, Katar, Bahreyn, Kuveyt veya Umman gibi GCC pazarları için özel olarak tasarlanan ve çok özel düzenlemeler yapan tüm İK ve Bordro ihtiyaçlarınızla birlikte Levant ülkelerinde ve Afrika’da da ülkeye özgü tüm işgücü gereksinimlerini karşılıyoruz.
Mercans Locations We Are Global Middle East and Africa Local Compliance
Mercans Locations We Are Global afghanistan Local Compliance

AFGHANISTAN

ALGERIA

ANGOLA

AZERBEYCAN

BAHREYN

BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ

BOTSVANA

ÇAD

CAMERON

EKVATOR GİNESİ

ERİTRE

ERMENİSTAN

ETİYOPYA

FAS

GANA

GÜNEY AFRİKA

IRAK

KATAR

KAZAKİSTAN

KENYA

KIRGIZİSTAN

KONGO

KUVEYT

LİBYA

LÜBNAN

MISIR

MOZAMBİK

NİJERYA

SUUDİ ARABİSTAN

TANZANYA

TUNUS

TÜRKİYE

UGANDA

UMMAN

ÜRDÜN

ZİMBABVE

Avrupa

Avrupa Birliği düzenlemeleri bazı şekillerde birleştirilmiştir, ancak AB üyesi ve AB üyesi olmayan (Doğu Avrupa, Rusya, İsviçre ve İskandinavya) gibi bazi ülkelerde söz konusu İK ve bordro olduğunda iş yasaları büyük ölçüde değişkenlik ve karmaşa gosterebilmektedir. Ülke içi uzmanlarımızla çalışmak, AB direktifleri dogrultusunda sizi bu karmaşadan kurtatarak uyumlu sistemleri kullanmanıza sistemde gezinerek iş yasalarinin ozelliklerini rahatca ele almaniza yardimci olur.

ALMANYA

ARNAVUTLUK

AVUSTURYA

BELARUS

BELÇİKA

BİRLEŞİK KRALLIK Uni

BULGARİSTAN

ÇEK CUMHURİYETİ

DANİMARKA

ESTONYA

FİNLANDİYA

FRANSA

GÜRCİSTAN

HIRVATİSTAN

HOLLANDA

İRLANDA

İSVEÇ

İSVİÇRE

İSPANYA

İTALYA

KIBRIS

LETONYA

LİTVANYA

MACARİSTAN

NORVEÇ

ÖZBEKİSTAN

POLONYA

PORTEKİZ

ROMANYA

RUSYA

TACİKİSTAN

TÜRKMENİSTAN

YUNANİSTAN

UKRAYNA

Kuzey Amerika

Sürekli değişen hükümet kuralları ve düzenlemeleriyle ABD ve Kanada’daki İK ve bordro sistemlerinin karmaşıklığındaki artış, orada HCM operasyonlarınızı geliştirmeyi planlıyorsanız etkili bir destek gerektirir. Mercans, bu dinamik ve gelecek vadeden pazarlara uyarlanmış çözümler ve hizmetler sayesinde Kuzey Amerika’daki stratejik gelişmelerinizin büyümesini sağlayabilir.

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

KANADA

Avustralasya

Avustralya ve komşuları oldukça rekabetçi ve istikrarlı ticari ortamlar sunmakta, onlarca yıllık kesintisiz ekonomik büyüme ile küresel ekonomiye önemli katkılar sağlamaktadır. Bu bölgede genişlemek isteyen işletmeler için Mercans ile ortaklık, istihdam yükümlülüğü, vize yönetimi, bordro ve uyum gibi İK fonksiyonlarını güvenle yönetmenin anahtarıdır.

AVUSTRALYA

YENİ ZELANDA

Latin Amerika

Brezilya, Meksika ve diğer Güney Amerikalı aktörlerin güçlü ekonomileri, tüm Latin Amerika bölgesine giderek artan bir ilgi uyandırıyor. Uluslararası yatırımcılar nihayet bölgeyi uygulanabilir ve kazançlı bir seçenek olarak tanımaya başladıkça, Mercans yerel bordro karmaşıklıklarını aşmanıza yardımcı olabilir ve çok çeşitli HRM outsource seçenekleri sayesinde bu pazarlarda başarılı olmanızı sağlayabilir.

ARJANTİN

BOLİVYA

BREZILIYA

DOMİNİK CUMHURİYETİ

EKVADOR

GUATEMALA

HONDURAS

KOLOMBİYA

KOSTA RİKA

PERU

ŞİLİ

URUGUAY

Asya Pasifik
Asya Pasifik iş ortamlarının benzersiz özellikleri, bölgedeki bordro işlevlerini genişletmek veya merkezileştirmek isteyen global kuruluşlar için normalden daha güçlü bir zorluk oluşturabilir. Mercans, bu karmaşık işletim ortamını benimsenmesi kolay ve dağıtımı hızlı stratejiler, güvenli son kullanıcı çözümleri ve tam ülke uyumluluğu ile yönetir.

BANGLADEŞ

ÇİN

ENDONEZYA

FİLİPİNLER

GÜNEY KORE

HİNDİSTAN

HONG KONG

JAPONYA

MALEZYA

PAKİSTAN

SİNGAPUR

SRİ LANKA

TAYVAN

TAYLAND

VİETNAM